HAKKIMIZDA

Ucuzsepet.com, uzun yıllardır internet teknolojileri üzerinde hizmet veren MakroTürk Bilişim Hizmetleri tarafından hayata geçirilmiş bir projedir.

Makrotürk Bilişim Sektöründe önemli projelere imza atmış deneyimli ekibiyle her zaman yenilikleri yakından takip ederek müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. En verimli çözümler üretmeyi ilke edinen Makrotürk, kurumsal proje ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

MakroTürk, bugüne kadar edindiği internet teknolojileri alanındaki deneyimlerini harmanlayarak Ucuzsepet.com projesiyle tüketiciye güvenilir bir alışveriş platformu üzerinde geniş ürün çeşitliliği ile bir çok ihtiyacı mümkün olan en iyi fiyatlar ile sunabilmeyi hedeflemektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan iş süreçleri ile planlamalarını yapan MakroTürk, müşterilerine en iyi hizmeti verebilme adına en ince ayrıntılara dikkat etmeye çalısarak Ucuzsepet.com alışveriş platformunu hazırlamıştır.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz; Müşteri odaklı çalışarak her zaman ve her yerde her koşulda müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik alışverişi sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz ; İnternet üzerinden yapılan alışverişte müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır. Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.