Dahua HAC-HFW1200D-0360B 2MP Bullet HDCVI Kamera
0 - Yorum Yap
Marka
Stok Kodu
* 225,84 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
2.084,72 TL
Taksitli Fiyatı : 197,93 TL x 12 = 2.375,12 TL
KategoriBullet HD-CVI Kamera
MarkaDahua
Kasa TipiBullet
Görüntü Sensörü1/2.7' 2 MP Aşamalı Tarama CMOS
Etkin Pikseller1920x1080
Tarama SistemiProgresif Tarama
Elektronik Deklanşör HızıPAL: 1/25~1/100000s
NTSC: 1/30~1/100000s
Minimum Aydınlatma0.02Lux/F1.85 30IRE
0Lux IR on
S/N Oranı>65dB
IR Mesafesi80 Metreye Kadar
IR Açma/Kapama KontrolüAuto/Manual
IR LED Sayısı2
Lens TipiSabit Lens
Montaj TipiBoard-In
Odak Uzaklığı3.6mm
Maksimum DiyaframF1.85
Görüş AlanıYatay: 87.5°
Yakın Odak Mesafesi0.3 m
Pan/Tilt/Dönme AralığıPan:0° ~360°, Tilt:0° ~87°, Rotation:0° ~360°
Video Kare Hızı1080P: 25/30fps
720P: 25/30/50/60fps
Çözünürlük2Mp
Çözünürlük Bilgileri1080P
Gündüz/GeceAuto (ICR) / Manual
BLCBLC / HLC / DWDR
WDRDWDR
Beyaz DengesiAuto / Manual
Kazanç KontrolüAGC
Gürültü Azaltma2D
Akıllı IRVar
SertifikalarCE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Ses DesteğiYok
Alarm DesteğiYok
Güç Tüketimi<5.5W
Çalışma Koşulları-40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH
Veri Depolama Koşulları-40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH
Giriş KorumasıIP67
PoE DesteğiYok
Güç Kaynağı12V DC ±30%
KasaAlüminyum
Boyutlar241.8 × 90.4 × 90.4 mm