Dahua HAC-HFW1200R-0360B 2MP Bullet HDCVI Kamera
0 - Yorum Yap
Marka
Stok Kodu
* 144,17 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
1.330,78 TL
Taksitli Fiyatı : 126,35 TL x 12 = 1.516,16 TL
KategoriBullet HD-CVI Kamera
MarkaDahua
Kasa TipiBullet
Görüntü Sensörü1/2.7' 2 MP Aşamalı Tarama CMOS
Etkin Pikseller1920x1080
Tarama SistemiProgresif Tarama
Elektronik Deklanşör HızıPAL: 1/25~1/100000s
NTSC: 1/30~1/100000s
Minimum Aydınlatman 0.02Lux/F1.85, 30IRE
0Lux IR on
S/N Oranı>65dB
IR Mesafesi20 Metreye Kadar
IR Açma/Kapama KontrolüAuto / Manual
IR LED Sayısı12
Lens TipiSabit Lens
Montaj TipiBoard-In
Odak Uzaklığı3.6mm
Maksimum DiyaframF1.85
Görüş AlanıYatay: 89.9° (103°, 54.7°)
Yakın Odak Mesafesi0.2M
Pan/Tilt/Dönme AralığıPan:0° ~360°, Tilt:0° ~90°, Rotation:0° ~360°
Video Sıkıştırma1080P (1 ~ 25/30fps)
720P(1 ~ 25/60fps)
Çözünürlük2Mp
Çözünürlük Bilgileri1080P
Gündüz/GeceAuto (ICR) / Manual
BLCBLC/HLC/DWDR
WDRDWDR
Beyaz DengesiAuto / Manual
Kazanç KontrolüAGC
Gürültü Azaltma2D
Akıllı IRVar
SertifikalarCE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Ses DesteğiYok
Alarm DesteğiYok
Güç Tüketimi3.2W
Çalışma Koşulları-40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH
Veri Depolama Koşulları-40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH
PoE DesteğiYok
Güç Kaynağı12V DC ±25%
Koruma SınıfıIP67
KasaPlastik
Boyutlar156.3 × 70 ×70 mm