Dahua HAC-HFW1200TH-I8-0360B 2MP Bullet HDCVI
0 - Yorum Yap
Marka
Stok Kodu
* 214,44 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
1.979,47 TL
Taksitli Fiyatı : 187,93 TL x 12 = 2.255,21 TL
KategoriBullet HD-CVI Kamera
MarkaDahua
Kasa TipiBullet
Üretici KoduHAC-HFW1200TH-I8
Görüntü Sensörü1/2.7' 5 MP CMOS
Etkin Pikseller1920 x 1080
Tarama SistemiProgresif Tarama
Elektronik Deklanşör HızıPAL: 1/25 s-1/100000 s
NTSC: 1/30 s-1/100000 s
Minimum Aydınlatma0.02Lux/F1.9, 30IRE, 0Lux IR on
S/N Oranı>65 dB
IR Mesafesi80 Metreye Kadar
IR Açma/Kapama KontrolüAuto / Manual
IR LED Sayısı2
Lens TipiSabit Lens
Montaj TipiM12
Odak Uzaklığı3,6 mm
Maksimum DiyaframF1.9
Görüş AlanıDiyagonal : 100° × Yatay: 84° × Dikey: 45°
Iris TipiSabit İris
Yakın Odak Mesafesi0,8 m
Çözünürlük2Mp
Çözünürlük Bilgileri1080p (1920 × 1080)
720p (1280 × 720)
960H (960 × 576/960 × 480)
Gündüz/GeceAuto switch by ICR
BLCBLC/HLC/DWDR
WDRDWDR
Beyaz DengesiAuto / Manual
Kazanç KontrolüAuto / Manual
Gürültü Azaltma2D NR
Akıllı IRDestekler
Elektronik Buğu GidericiDestekler
YansıtmaOff/On
Gizlilik MaskelemeKapalı/Açık (8 alan, dikdörtgen)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Ses DesteğiYok
Video Portu1 x BNC portu ile CVI/TVI/AHD/CVBS video çıkış seçenekleri
Alarm DesteğiYok
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ +60°C
Çalışma Nemi95 RH'dan daha düşük
Veri Depolama Sıcaklığı-40°C ~ +60°C
Güç TüketimiMax: 4.9W
PoE DesteğiYok
Güç Kaynağı12V ±30% DC
Boyutlar240.7 mm × 90.7 mm × 90.4 mm