Dahua HAC-HFW1200TL-0360B-S5-DIP 2MP Bullet HDCVI
0 - Yorum Yap
Marka
Stok Kodu
* 167,96 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
1.550,38 TL
Taksitli Fiyatı : 147,20 TL x 12 = 1.766,35 TL
KategoriBullet HD-CVI Kamera
MarkaDahua
Kasa TipiBullet
Görüntü Sensörü1/2.7' 2 MP Aşamalı Tarama CMOS
Etkin Pikseller1920x1080
Tarama SistemiProgresif Tarama
Elektronik Deklanşör HızıPAL: 1/25~1/100000s
NTSC: 1/30~1/100000s
Minimum Aydınlatma0.02Lux/F1.85
30IRE
0Lux IR on
S/N Oranı>65dB
IR Mesafesi40 Metreye Kadar
IR Açma/Kapama KontrolüAuto/Manual
IR LED Sayısı2
Lens TipiSabit Lens
Montaj TipiBoard-In
Odak Uzaklığı3.6mm
Maksimum DiyaframF1.85
Görüş AlanıYatay: 87.5°
Odaklanma KontrolüYok
Yakın Odak Mesafesi500 mm
Pan/Tilt/Dönme AralığıPan:0° ~360°, Tilt:0° ~90°, Rotation:0° ~360°
Video Kare Hızı25/30fps@1080P
25/30/50/60fps@720P
Çözünürlük2Mp
Çözünürlük Bilgileri1080P (1920×1080)
Gündüz/GeceAuto (ICR) / Manual
Arka Işık TelafisiBLC / HLC / DWDR
WDRDWDR
Beyaz DengesiAuto / Manual
Kazanç KontrolüAGC
Gürültü Azaltma2D
Akıllı IRAuto / Manual
SertifikalarCE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Ses DesteğiYok
Alarm DesteğiYok
Güç Tüketimi3.0W
Çalışma Koşulları-40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH
Veri Depolama Koşulları-40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH
Giriş KorumasıIP67
PoE DesteğiYok
Güç Kaynağı12V DC ±30%
KasaPlastik
Boyutlar80.2mm×76.2mm×198.9mm