Dahua HAC-HFW1200TL-A-0360B 2MP Bullet Sesli HDCVI
0 - Yorum Yap
Marka
Stok Kodu
* 196,96 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
1.818,06 TL
Taksitli Fiyatı : 172,61 TL x 12 = 2.071,32 TL
KategoriBullet HD-CVI Kamera
MarkaDahua
Kasa TipiBullet
Üretici KoduHFW1200TL-A-0360B
Görüntü Sensörü1/2.7' 2 MP Aşamalı Tarama CMOS
Etkin Pikseller1920 × 1080
Tarama SistemiProgresif Tarama
Elektronik Deklanşör HızıPAL: 1/25~1/100000s
NTSC: 1/30~1/100000s
Minimum Aydınlatma0.02Lux/F1.85
30IRE
0Lux IR on
S/N Oranı> 65 dB
IR Mesafesi80 Metreye Kadar
IR Açma/Kapama KontrolüAuto/ Manual
IR LED Sayısı2
Lens TipiSabit Lens
Lens Tipi BilgileriSabit Lens
Sabit İris
Montaj TipiBoard-In
Odak Uzaklığı3.6mm
Maksimum DiyaframF1.85
Görüş AlanıYatay:87.5°
Odaklanma KontrolüYok
Yakın Odak Mesafesi500mm (900mm, 2000mm)
Pan/Tilt/Dönme AralığıPan:0˚~360˚; Tilt:0˚~90˚; Rotation:0˚~360˚
Video Kare Hızı25/30fps@1080P
25/30/50/60fps@720P
Çözünürlük2Mp
Gündüz/GeceAuto (ICR) / Manual
BLCBLC / HLC / DWDR
WDRDWDR
Beyaz DengesiAuto / Manual
Kazanç KontrolüAGC
Gürültü Azaltma2D
Akıllı IRAuto / Manual
SertifikalarCE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Video Arayüzü1 kanal BNC yüksek tanımlı video çıkışı / CVBS video çıkışı (geçiş yapabilir)
Ses DesteğiVar
Ses ArayüzüBuilt-in Mic
Alarm DesteğiYok
Güç Tüketimi5.3W
Çalışma Koşulları-40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH
Veri Depolama Koşulları-40° C ~ +60° C (-40° F ~ +140° F) / 95'den daha düşük RH
PoE DesteğiYok
Güç Kaynağı12V DC ±30%
KasaAluminium
Boyutlar80.2 × 76.2 × 198.9mm