Dahua HAC-HFW1209TLM-A-LED-0360B Full Color Bullet
0 - Yorum Yap
Marka
Stok Kodu
* 191,09 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
1.763,92 TL
Taksitli Fiyatı : 167,47 TL x 12 = 2.009,63 TL
KategoriBullet HD-CVI Kamera
MarkaDahua
Kasa TipiBullet
Üretici KoduHAC-HFW1209TLM-A-LED
Görüntü Sensörü1/2.8' 2 MP CMOS
Etkin Pikseller1920 x 1080
Tarama SistemiAşamalı Tarama
Elektronik Deklanşör HızıPAL: 1/25 s-1/100000 s
NTSC: 1/30 s-1/100000 s
Minimum Aydınlatma0.001 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux LED on
S/N Oranı>65 dB
IR Mesafesi20 Metreye Kadar
IR Açma/Kapama KontrolüAuto / Manual
IR LED Sayısı1
Lens TipiSabit Lens
Montaj TipiM12
Odak Uzaklığı3,6 mm
Maksimum DiyaframF1.6
Görüş AlanıYatay 86° × Dikey 46° × Çapraz 101°
Iris TipiSabit İris
Yakın Odak Mesafesi1.1 m
Pan/Tilt/Dönme AralığıPan: 0°-360°
Tilt: 0°-90°
Rotation: 0°-360°
Video Kare HızıCVI:
PAL: 1080p@25 fps;
NTSC: 1080p@30 fps;
AHD:
PAL: 1080p@25 fps;
NTSC: 1080p@30 fps;
TVI:
CVBS:
PAL: 960 × 576H;
NTSC: 960 × 480H
Çözünürlük2Mp
Çözünürlük Bilgileri1080p (1920 × 1080)
960H (960 × 576/960 × 480)
BLCBLC/WDR/HLC
WDRDWDR
Beyaz DengesiAuto / Area WB
Kazanç KontrolüAuto / Manual
Gürültü Azaltma3D NR
YansıtmaOff/On
Gizlilik MaskelemeKapalı/Açık (8 alan, dikdörtgen)
SertifikalarCE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Ses DesteğiVar
Video PortuCVI/TVI/AHD/CVBS video çıkış seçenekleri tek tek BNC bağlantı noktası
Alarm DesteğiYok
Güç TüketimiMax: 3.3 W
PoE DesteğiYok
Güç Kaynağı12V ±30% DC
KasaTüm gövde boyunca metal
Boyutlar174.5 mm × 72.3 mm × 70.6 mm