MAKELSAN POWERPACK SE 3 KVA / 2700W (1F/1F) 5-10dk (6x 12V/9AH) ONLINE MU03000N11EAV03
0 - Yorum Yap
Kategori
Marka
Stok Kodu
* 1.810,50 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
16.712,35 TL
Taksitli Fiyatı : 1.586,70 TL x 12 = 19.040,38 TL
Güç Aralığı3 KVA
Giriş Voltajı110VAC - 300VAC
Çalışma Süresi5-10 dk
ArabirimRS232
Ürün Cinsi Online
Faz Sayısı1 Faz Giriş - 1 Faz Çıkış
Akü Özellikleri6x12V 9Ah
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
MAKELSAN POWERPACK SE 3 KVA / 2700W (1F/1F) 5-10dk (6x 12V/9AH) ONLINE MU03000N11EAV03 MAKELSAN POWERPACK SE 3 KVA / 2700W (1F/1F) 5-10dk (6x 12V/9AH) ONLINE MU03000N11EAV03 | Orijinal ürün garantisiyle UcuzSepet’te. Hızlı kargo, güvenli ödeme ve avantajlı fiyatlarla sipariş verin. 5418675