TX K10 500W Atx Kasa (TXCHK10P500)
0 - Yorum Yap
Kategori
Marka
TX
Stok Kodu
* 269,70 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
2.489,52 TL
Taksitli Fiyatı : 236,36 TL x 12 = 2.836,31 TL
KategoriKasa
MarkaTX
Güç Kaynağı500W
Kasa YapısıATX Kasa
Uyumlu AnakartlarATX, Micro ATX, Mini ITX
Dahili 2.54 x Adet
Genişleme Slotları7 x Adet
Kasa Alaşımı0.5mm SPCC(Çelik)
Ön USB Giriş2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
Ön Ses ÇıkışVar
Ön Mikrofon GirişVar
80mm Fan1 x 80 mm Fan
BoyutlarYükseklik: 460 mm x Genişlik: 176mm x Derinlik: 355 mm
Diğer Özl.3TX K10'un ön panelindeki bağlantılar ile USB2.0 ve USB3.0 portları, güç ve reset tuşuna, 3.5mm kulaklık ve mikrofon girişlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Ayrıca 3.5mm kulaklık ve mikrofon girişlerine kolaylıkla ses aygıtlarınızı bağlayabilir, reset ve güç tuşları ile kontrolü elinizde tutabilirsiniz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TX K10 500W Atx Kasa (TXCHK10P500) TX K10 500W Atx Kasa (TXCHK10P500) | Orijinal ürün garantisiyle UcuzSepet’te. Hızlı kargo, güvenli ödeme ve avantajlı fiyatlarla sipariş verin. 6800368