TX K3 300W Atx Kasa (TXCHK3SP300)
0 - Yorum Yap
Kategori
Marka
TX
Stok Kodu
* 210,50 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
1.943,04 TL
Taksitli Fiyatı : 184,48 TL x 12 = 2.213,71 TL
KategoriKasa
MarkaTX
Üretici KoduTXCHK3SP300
Güç Kaynağı300W
Kasa YapısıATX Kasa
Harici 5.251 x Adet
Dahili 3.52 x Adet
Dahili 2.52 x Adet
Genişleme Slotları7 x Adet
Kasa Alaşımı0.45 mm SPCC(Çelik)
Ön USB Giriş2 x USB 2.0
Ön Ses ÇıkışVar
Ön Mikrofon GirişVar
BoyutlarYükseklik: 413 mm x Genişlik: 194 mm x Derinlik: 388 mm
Ağırlık2.5 KG (Net)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TX K3 300W Atx Kasa (TXCHK3SP300) TX K3 300W Atx Kasa (TXCHK3SP300) | Orijinal ürün garantisiyle UcuzSepet’te. Hızlı kargo, güvenli ödeme ve avantajlı fiyatlarla sipariş verin. 5420774