TX K5 400W Atx Kasa (TXCHK5P400)
0 - Yorum Yap
Kategori
Marka
TX
Stok Kodu
* 256,54 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
2.368,08 TL
Taksitli Fiyatı : 224,83 TL x 12 = 2.697,95 TL
KategoriKasa
MarkaTX
Üretici KoduTXCHK5P400
Güç Kaynağı400W
Kasa YapısıATX Kasa
Uyumlu AnakartlarATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Harici 5.251 x Adet
Dahili 3.51 x Adet
Dahili 2.51 x Adet
Genişleme Slotları7 x Adet
Kasa Alaşımı0.45 mm SPCC(Çelik)
Ön USB Giriş1 x USB 3.0
1 x USB 2.0
Ön Ses ÇıkışVar
Ön Mikrofon GirişVar
80mm Fan1 x 80 mm Fan
BoyutlarYükseklik: 300 mm x Genişlik: 180 mm x Derinlik: 410 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TX K5 400W Atx Kasa (TXCHK5P400) TX K5 400W Atx Kasa (TXCHK5P400) | Orijinal ürün garantisiyle UcuzSepet’te. Hızlı kargo, güvenli ödeme ve avantajlı fiyatlarla sipariş verin. 5420768