HP EliteBook X Flip G1i Ultra7 258V-14-32-512SD-WP
0 - Yorum Yap
Marka
HP
Stok Kodu
* 12.740,09 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürünü Paylaş
117.600,84 TL
Taksitli Fiyatı : 11.165,22 TL x 12 = 133.982,64 TL
Kategori2si1 Notebook
MarkaHP
Ürün SerisiEliteBook X Flip
İşlemciIntel® Core™ Ultra 7
İşlemci BilgisiIntel® Core™ Ultra 7 258V (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,8 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 8 çekirdek, 8 iş parçacığı)
Bellek32GB
Bellek TürüLPDDR5x
Bellek Hızı8533 MT/s
Bellek Yuva Bilgisi32 GB Gömülü Arttırılamaz
Maksimum Bellek Desteği32GB
Disk512GB SSD
Disk BilgisiPCIe® NVMe™ SSD
Ekran Boyutu14"/14.5''
Ekran BilgisiIPS, yansımasız, 400 nit, düşük güç, %100 sRGB
İşletim SistemiWindows 11 Pro
vProVar
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200
Dokunmatik EkranVar
Ekran KartıTümleşik
Ekran Kartı BilgisiIntel® Arc™ Grafik
Optik SürücüYok
Ethernet KartıYok
Ağ ve İletişimIntel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) + Bluetooth® 5.4
Giriş/Çıkış1 x HDMI 2.1
2 x Thunderbolt
1 x USB Type-C
1 x USB 3.2
1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon
Dahili Web KamerasıHD IR Web Kamera
Kamera Çözünürlüğü5 MP
Parmak İzi OkuyucuVar
Garanti3 Yıl Yerinde Garanti
Batarya3 Hücreli
Pil56W/hr
BoyutlarYükseklik: 14.7 mm x Genişlik: 313.9 mm x Derinlik: 219.9 mm